Submitted by Dave Becker on Tue, 04/25/2017 - 11:42
jak wyleczyć trądzik

Āda ir jūsu lielākais orgāns, un tas ir vairāk nekā tikai pārklājumu, kas dod jums zināmu formu un pasargā no noplūdēm visu, kas ir tā iekšpusē. Ādas šūnas ir iespēja nepārtraukti vairoties, pateicoties pastāvīgai aizstāšanu un atjaunošanu. Šūnas uz ādas virsmas mirst un noņemiet, un iet uz virsmas jaunu šūnu, kas radušies dziļākos ādas slāņos. Ādas šūnas nodrošina aizsargbarjeru un novērš vieglu iekļūšanu organismā vīrusiem, baktērijām un sēnītēm. Dziļākos ādas slāņos ir matu folikulu, kas tiek uzskatīti par tauku dziedzeru ādā. Šie dziedzeri ražot eļļainu vielu, ko sauc sebum. Sebum apvieno ar nesen ražoti šūnās un piedalās savā ceļojumā uz ārējiem slāņiem ādas. Tomēr, ja bilance ir izjaukts rodas pārāk daudz sebum ražošanu vai pārāk daudz mirušo šūnu uz ādas virsmas, bloķējot atbrīvošanu sebuma no folikula un rezultātā oklūziju. Tas obstrukcija rezultātā vieglāk baktēriju iekļūšanu caur ārējo barjeru ādas un līdz ar to noved pie veidošanos pinnes. Pinnes ir visbiežāk pusaudžu pusaudža gados, kad notiek hormonālās svārstības. Tomēr tas var notikt arī maziem bērniem un cilvēkiem, kas vecāki par divdesmit. Katrā laikmetā, pinnes ir tikpat nepatīkama un kaitinošas. Bieži vien iemesls, lai mēs izvairītos no kontakta ar citiem cilvēkiem, jo ​​mēs esam kauns par izmaiņām ādā. Tomēr atcerieties, ka pinnes ir slimība, un jūs varat cīnīties. Zemāk jūs atradīsiet padomus, kā izārstēt pinnes.

Ja vēlaties, lai jūsu āda izskatās jauki pieturas pieskaras viņai.
Jūs domājat, ka tas ir ļoti vienkārši? Lai veicas. Lielākā daļa cilvēku nav pat saprast, cik bieži jūs pieskarties jūsu sejas. Kad kaut kas nieze mums uzreiz nesaskrāpētu, noslaucīt muti ar salveti pēc ēšanas, berzēt viņas ausīm. Ja pēc tam, kad jūs pievērst uzmanību, cik reizes dienā jūs pieskarties jūsu sejas, jūs noteikti pārsteigts. Rokas ir mūsu galvenais instruments mijiedarboties ar pasauli ap mums. Diemžēl, šī pasaule ir ļoti netīrs. Sticky netīrumiem, taukiem, un ar viņiem daudz baktērijas tiek nodotas ar tādiem priekšmetiem kā, piemēram,. Durvju rokturi vai jaucējkrāns krānu no vienas personas uz otru. Neapzināti jūs pārvietot visu šo netīrumus uz viņa sejas, kad nevainīgi tikai skrāpējumiem. Tātad mēģiniet mazgāt rokas, cik bieži vien iespējams, dienas laikā.

Nomazgājiet seju divreiz dienā.
Precīza, bet tajā pašā laikā maigu mazgāšanas jūsu sejas ir labākais veids, lai novērstu izplatīšanos pinnes. Visu dienu uz kailas ādas sejas, piemēram, savāc netīrumiem, taukiem, cigarešu dūmi, gaisa piesārņojums. Pret pumpam lidzeklis pret pumpam Nelietojiet pārspīlēt tīrīšanu, jo jūs iznīcināt dabisko aizsargbarjeru uz ādas. Mazgājot seju divas reizes dienā, ir visoptimālākais un veselīgi. Labākais nomazgājiet seju no rīta un vakarā. Lai rūpīgi nomazgājiet seju, lietojiet tīru mazgātājs, karstā ūdens un ziepēm vai gēla mazgāt. Šī vienkāršā procedūra ļauj ādas virsmas noņemta no jebkādiem piemaisījumiem, baktērijām un atmirušās šūnas. Bet atcerieties ne berzt ādu pārāk daudz un pārāk bieži, jo jums atņemt to pilnīgi dabisku mitrināšanu un eļļas, kas var darīt vairāk ļauna nekā laba.